online website builder

HAKKIMIZDA

Yuyi İç Mimarlık

Yuyi iç mimarlık Burçin KAVAKLIOĞLU tarafından Ankara’da kurulmuştur. Yurt içi ve yurtdışında birçok projeye imza atmış tasarım ve uygulama ofisidir.

Yuyi İç Mimarlık’ ta optimum çözümlerimizle deneyim ve yaratıcılığı bir araya getirerek iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yeniliklerle hayalinizdeki mekanı gerçeğe dönüştürüyoruz. Özgün, işlevsel zamanın ruhunu yakalayan yaşam alanları tasarlıyoruz. 

Tasarımla tanışması 2001 yılında deri tasarım bölümüne başladığı zaman gerçekleştirdi. 2012 yılına kadar tasarımı profesyonel olarak deri ürünlerde, Hobi olarak residdence, konut, villa, ofis gibi birçok alanda faliyet gösteren Burçin KAVAKLIOĞLU mekanlarda yakaladığı başarılı tasarımlarından sonra Çankaya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümümden mezun olarak Yuyi İç Mimarlıkta proje ve uygulama alanlarında çalışmaya ve ürün tasarımı yapmaya devam etmektedir.

- Niğde Üniversitesi Deri Tasarım
- Anadolu Üniversitesi İşletme
- Niğde\Bor Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde Yardımcı Asistan
- Çankaya Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık 

Burçin Kavaklıoğlu

İç Mimar (kurucu)

Burçin Kavaklıoğlu
Mobirise

İç Mekan Tasarımı

Büyük mağazalarda gördüğünüz ve beğendiğiniz ürünler evinize geldiğinde aynı etkiyi yaratmayabilir. Her mekanın kendine özel bir tasarımı vardır ve sizin evinize en uygun ölçü, renk kombinasyonlarla doğru mobilyayı seçmek için proje yöneticilerimizle birlikte çalışmanızı öneririz.

İş Yeriniz Prestijinizdir

Kapalı ofis tasarımları, çalışma alanları, toplantı salonları, eğitim salonları, çalışma grubu mobilyaları tasarımı ve projelendirilmesi, ofis ortamı atmosfer, çalışan psikolojisine yönelik ışık, gürültü kontrolü gibi maksimum verimliliği sağlamak amaçlı projeler geliştirmekteyiz.

Mobirise
Mobirise

Mağaza Formları

Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yaşam alanlarına entegre ederek yapılan tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranmaktayız.

Adres

Eskişehir Yolu 9.Km MAHALL Ankara Divan Rezidans D2 Blok No:44              Çankaya/ANKARA

İletişim

Email: bilgi@yuyiicmimarlik.com
Phone: +90 312 502 50 62
Fax: +90 312 000 00 00